Progin Genel Müdürü
ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1995’te mezun olduktan sonra, aynı yıl Türk Demirdöküm Fabrikaları AŞ’de Ar-Ge mühendisi olarak işe başlamıştır. Sırasıyla Arge – Pazarlama – İhracat – Üretim – Arge – Yalın Üretim bölümlerinde görev almıştır.

2010 yılında Demirdöküm’de Yalın Üretim Sistemine geçiş kararı ile birlikte “Yalın Üretim Müdürü” olarak görev almış olup, Yalın Ofis’i kurarak tüm Yalın Üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanmasından sorumlu olmuştur.

Eylül 2014’te Demirdöküm’den ayrılarak “Progim Yalın Dönüşüm ve Yazılım” firmasını kurmuştur. Bugüne kadar, Türkiye çapında pek çok şehirde “Yalın Dönüşüm Danışmanlığı”nı yaptığı 40’tan fazla firmada “Kaizen Çalıştayı” sayısını 200 seviyelerine yükseltmiştir.

Eskişehir, Konya, Denizli, Afyon, Sakarya, Bilecik gibi şehirlerdeki birçok üniversitede ve sanayi odalarında “Yalın Üretim ve Teknikleri” – “Üretim Planlama” gibi konularda eğitimler ve seminerler vermiştir.

2016 yılında Kosgeb’in Arge İnovasyon desteği ile de ekibini genişleterek “Üretim Çizelgeleme Yazılımı”nı gerçekleştirmiştir.

2019 yılından itibaren işletmelere, dijital dönüşüm süreçlerinde de destek olmaya başlamıştır.

1972 Sivrihisar doğumlu olup, evli ve 2 çocuk sahibidir.